12. 12. 2012

Nějaké ty novinky...

...o knížkách, které mě poslední dobou chytily za srdce. Jedná se jmenovitě o dva tituly, Dcera sněhu a Kacíř a čarodějka. Podařilo se mi totiž vyzjistit několik informací.

Pokud se vám líbila kniha Kacíř a čarodějka a jste zvědaví, jak se bude příběh Luka a Isoldy dále vyvíjet, sdělím vám tajemství: vím, kdy se dočkáme pokračování!

Na 04.06.2013 se chystá vydání v originále u anglického nakladatelství Simon Pulse. Druhý díl ponese název Stormbringers a český překlad plánuje Fortuna Libri na srpen 2013. Překlad jména knihy vám zatím nesdělím a bohužel ještě není na světě ani obálka. Nicméně, nevím, jak vy, ale mně se kniha vážně moc líbila a už se nemůžu dočkat pokračování :)

Druhá z novinek se týká autorky knihy Dcera sněhu, Eowyn Ivey. Ti, co četli moji recenzi, asi ví, jak mě kniha dostala a chytila za srdce, proto není nijak překvapivé, že Eowyn získala prestižní cenu UK National Book Award a titul Autor roku. Přikládám krátký článek od Fortuny Libri i s odkazem na stránky Book awards:
Za poskytnuté informace děkuji nakladatelství Fortuna Libri.

6 komentárov:

 1. Kacíř a čarodějka by som si veľmi rada prečítala, tá kniha ma moc láka 8)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Nedivím se. Ta kniha je skvělá!^^

   Odstrániť
 2. Obě knihy vypadají dobře, jinak skvělý článek :))

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Obe knihy vyzerajú krásne. Budem sa snažiť dopracovať aj k nim. :)

  OdpovedaťOdstrániť