24. 1. 2019

Zo života knihomoľa: Lepšie časy + prieskum

Keď som šla na vysokú školu, verila som, že skúšky sa dejú v skúškovom období. Po prvom ročníku som zmenila názor na "okej, tak semester bude akčný, ale skúškové bude celkom fajn". Teraz, po zimnom semestri druhého ročníka, už viem, že celá výška = Hry o život. Včera som však úspešne prežila poslednú skúšku tohto semestra, takže... Mohlo by byť horšie. 

obálka z bux.sk
Mimochodom, včerajšou skúškou som sa zároveň po dvoch semestroch zbavila britskej literatúry, jupí! (Verte mi, že klasiku tak skoro do rúk nevezmem.) Samozrejme, ako správny knihomoľ som si stresujúce vyčkávanie a cesty vlakom krátila knihou, akurát priateľskou neklasikovou s názvom Psia cesta domov.
Chýba vám určitý typ príspevkov? Fakt by sa mi hodil feedback, takže som vytvorila krátky formulár. Sú v ňom v podstate len dve otázky na označenie odpovedí (za čo budem vďačná) a priestor na hocičo iné, čo mi chcete povedať (za čo budem ešte vďačnejšia). Samozrejme, ak sa vám nechce vypĺňať formulár, postačí komentár/správa/čokoľvek. Pointa je, že ak občas zablúdite na tento blog, teraz je ten správny čas vyjadriť sa k jeho obsahu.

Takže tak, pekný deň, nech vás nezavalí sneh a nech nezamrznete! (Alebo to je problém iba u nás na Kysuciach?)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára