22. 2. 2021

Podcast #17: Rozhovor s Majkou Danihelovou (špeciál)

grafika (c) Michelle

V najnovšej epizóde svojho knižného podcastu som trochu vyspovedala mladú slovenskú autorku Majku Danihelovú. V rozhovore sa dozviete niečo o jej procese písania, čitateľských preferenciách, kariére editorky, ale aj o jej novom príbehu. Chýbať nebude ani otázka, čo sa deje s pokračovaním V znamení ametystu.

Pre naše obmedzené technické možnosti je kvalita zvuku trochu nižšia, ale dúfame, že vás obsah napriek tomu zaujme a budeme rady za vaše ohlasy.

Počúvajte TU na Anchore - na tomto webe si môže epizódu vypočuť úplne každý bez registrácie, prípadne sa odtiaľ môžete prekliknúť napríklad na Spotify, Apple Podcasts či ďalšie platformy.


Zmienené články:

Zmienené knihy:

 • Majka Danihelová – V znamení ametystu
 • Majka Danihelová – V znamení rubínu
 • Majka Danihelová – Dedička ruže a ónyxu

2 komentáre:

 1. Toto bol veľmi pekný diel :) Dosť som na neho tešila, odkedy si sa mi o ňom zmienila a rozhodne to nesklamalo :D Je mi veľmi ľúto, čím si prechádza pokračovanie V znamení ametystu, pretože, jéj, konečne na Slovensku máme super YA fantasy knihu. Dúfam však, že aspoň autorkina ďalšia séria vyjde ako má, lebo to vyzerá naozaj super! :D Inak, podľa mňa tie knižné boxy ku knihe bol úžasný nápad. Ľutovala som, že som si tú knihu nekúpila skôr a s ňou aj box :D A tiež ľutujem, že som si nevšimla, že Majka bola aj v našej knižnici! Dúfam, že nabudúce budem môcť prísť, haha :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Som rada, že sa ti diel páčil. :) Áno, je to fakt smutné, môžeme asi už len Majke držať palce do budúcna. Minule na IG písala, že oba rukopisy poslala do vydaviek, tak hádam sa dočká kladnej odpovede. A teda s tou vynechanou besedou to nepoteší, snáď nabudúce. :D

   Odstrániť