6. 9. 2021

Podcast je späť + dôležitý oznam

grafika (c) Michelle

Začal sa september a s ním aj druhá séria môjho knižného podcastu. Rozhodla som sa ju odštartovať rozhovorom s bookstagramerkou Diou (@knizny.zavislak). Dozviete sa v ňom napríklad niečo o jej bookstagramerských začiatkoch i najbláznivejšom photoshoote a prezradí vám tiež, čo vlastne robí ako ambasádorka knižnice alebo čo ju najviac prekvapilo na práci v albatrosmedia.

Počúvať môžete TU na Anchore - na tomto webe si môže podcast vypočuť úplne každý bez registrácie, prípadne sa odtiaľ môžete prekliknúť napríklad na Spotify, Apple Podcasts či ďalšie platformy. Podcast nájdete tiež na Audiolibrix.

Ďalšie epizódy budú pribúdať každý druhý týždeň v pondelok ráno a v pondelky medzitým sa občas vyskytne i nejaká audiorecenzia.

Oproti prvej sérii však nastáva jedna zmena - odteraz už nebudem vytvárať blogové príspevky ku každej epizóde. Ak si teda podcast občas pustíte a spoliehali ste sa na ne, skúste Náhodné knihomolenie radšej sledovať na niektorej z platforiem vyššie, prípadne sledujte moje stories na Instagrame alebo túto blogovú stránku, ktorú budem aktualizovať. Okrem toho budem nové epizódy priebežne spomínať v knižných súhrnoch. A ak by ste sa chceli vyjadriť, môžete využiť hociktorý článok, správy na Instagrame alebo môj mail.

Príjemné počúvanie!

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára